Dejte jim prostor

Máte na to, dát svým miláčkům prostor? Jestliže ano, učiňte tak. Nemyslíme samozřejmě jenom dostatek místa, ale také prostor k sebeuplatnění, k seberealizaci, dejte jim občas na výběr. Jdete zařizovat jejich dětské pokoje? Vezměte je s sebou. Poslechněte si jejich představy, přání, potřeby a třeba i to, o čem sní. Možná se něco důležitého o nich dozvíte a budete si s nimi zase o kousek blíž.

Každý svýma očima

Může se také stát, že budou mít lepší nápady než vy a že si svoje dětské pokoje představují zcela jinak, než je vidíte vy. Když to bude jejich království, mají k tomu určitě co říci. Nábytek by měl být praktický a udržovatelný, v tom je můžete malinko usměrnit. Ale v oblasti odstínů, doplňků, tvarů a inspirací budou určitě jedničkami oni. Zkuste jim důvěřovat, možná se to časem vyplatí i vám.

Comments are closed.

About Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet purus rutrum, vestibulum urna a, elementum nulla. Etiam pharetra nisi sit amet sapien malesuada, non hendrerit arcu pellentesque.

Sample Content

Nam eget placerat justo. Suspendisse quis hendrerit nisl. Nullam eget malesuada dui. Phasellus auctor, justo eu euismod vestibulum, ex nisl mollis elit, ut efficitur mauris turpis ullamcorper nisl. Proin eleifend erat tellus, at feugiat mi pulvinar at.

Get in Touch

  • Address:
    ARINIO GROUP
    WZ-290,Plot No.-8, Commodo
    Aenean Cursus-100002

Powered by WordPress. Theme by Arinio