Kanalizační přípojka

spojuje vnitřní kanalizaci s veřejnou kanalizací. Objekty na veřejných sítích jsou uliční vpustě, revizní šachty a spadiště. Kanalizační vpusti používáme tam, kde je mokré čištění podlah, v prostorách, kde jsou instalovány zásobní nádrže, jako jsou například ohřívače teplé vody.

Spadiště se používají, když má kanalizační přípojka vetší úhel než je maximální, a ten je 40%. Kanalizace je rozdělená na dvě části. Kanalizační přípojka a vnitřní kanalizační rozvody. Dále pak potrubí navazuje na veřejnou kanalizaci. Která má různá odvětví.

Biologické septiky

Tyto septiky jsou nejjednodušší čistírny odpadních vod. Jsou to podzemní betonové nádrže s přepážkami, které je dělí na 2 nebo 3 komory. V současné době lze použít septik pouze pro hrubé předčištění odpadních vod, které jsou pak vpouštěny do kanalizace. Kanalizační přípojka proto musí být i u biologického septiku zhotovena.

Comments are closed.

About Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet purus rutrum, vestibulum urna a, elementum nulla. Etiam pharetra nisi sit amet sapien malesuada, non hendrerit arcu pellentesque.

Sample Content

Nam eget placerat justo. Suspendisse quis hendrerit nisl. Nullam eget malesuada dui. Phasellus auctor, justo eu euismod vestibulum, ex nisl mollis elit, ut efficitur mauris turpis ullamcorper nisl. Proin eleifend erat tellus, at feugiat mi pulvinar at.

Get in Touch

  • Address:
    ARINIO GROUP
    WZ-290,Plot No.-8, Commodo
    Aenean Cursus-100002

Powered by WordPress. Theme by Arinio