Kontrola bazénového obsahu je velmi důležitá

 • 01, 14, 2019
 •   
 •  Nezařazené 
 • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kontrola bazénového obsahu je velmi důležitá

K tomu, abyste neustále věděli, v jakém stavu je obsah vašeho bazénu Vám poslouží kvalitní a spolehlivé testery vody, které naleznete v našem internetovém obchodě. Tyto produkty dokáží přesně zjistit, v jakých hodnotách se pohybuje PH ve Vašem bazénu, což je důležité hlavně z hlediska správného fungování chlorových přípravků, čímž se dostáváme k tomu, že Vám také ukáží, v jakých hodnotách se pohybuje obsah chloru ve Vašem bazénu, což je důležité z hlediska bezpečnosti koupání. Pokud je totiž v bazénu málo chloru, začnou se v něm množit bakterie a růst nejrůznější řasy a ty by mohly způsobit zdravotní problémy koupajícím, takže je důležité bazén pravidelně kontrolovat.

Provádějte kontrolu pravidelně a rychle řešte nastalé problémy

Kontrolu bazénové vody byste měli provádět pravidelně každé dva týdny, ale i častěji a v případě častějšího využívání bazénu a také v době velkých veder, byste tuto kontrolu měli provádět klidně i každý druhý den. Je lepší problémům předcházet, protože některé problémy se pak hůře odstraňují. Takže u nás naleznete testery, které kontrolují hodnoty PH, obsah aktivního chloru nebo obojí najednou. Můžete si vybrat mezi tabletovými a kapalnými produkty a také u nás naleznete náhradní náplně k oběma těmto variantám a to ve vysoké kvalitě a přitom za opravdu skvělé ceny. Také u nás naleznete přípravky pro snížení či zvýšení hodnot PH a samozřejmě přípravek pro šokovou terapii při nedostatku chloru.

Comments are closed.

About Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet purus rutrum, vestibulum urna a, elementum nulla. Etiam pharetra nisi sit amet sapien malesuada, non hendrerit arcu pellentesque.

Sample Content

Nam eget placerat justo. Suspendisse quis hendrerit nisl. Nullam eget malesuada dui. Phasellus auctor, justo eu euismod vestibulum, ex nisl mollis elit, ut efficitur mauris turpis ullamcorper nisl. Proin eleifend erat tellus, at feugiat mi pulvinar at.

Get in Touch

 • Address:
  ARINIO GROUP
  WZ-290,Plot No.-8, Commodo
  Aenean Cursus-100002

Powered by WordPress. Theme by Arinio