Modernizujte podkroví našimi střešními okny

 • 12, 01, 2019
 •   
 •  Nezařazené 
 • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Modernizujte podkroví našimi střešními okny

Výhodou pro vaše střešní okna je, že se dají použít prakticky do kteréhokoliv typu střechy, ať už do obloukové nebo rovné a jejich osazení není složitější než osazení obyčejného okna.
U střešních oken v podkroví je téměř nutností nainstalovat žaluzie, či rolety, protože přímé sluneční světlo je sice výhodou, ale právě sklon, který střešní okna v podkroví musí mít, neumožňuje instalaci klasických závěsů a slunce v letních měsících, které svítí po celý den přímo do pokoje, může být nepříjemné. I se zastíněním vašich střešních oken vám rádi pomůžeme, a to naší stínící technikou – super roletami, žaluziemi nebo markýzami.

Střešní okna se snad umývají sama!

Nezapomeňte – Střešní okna od nás čistit jemně a bez agresivních chemikálií a občas promazat.

Comments are closed.

About Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet purus rutrum, vestibulum urna a, elementum nulla. Etiam pharetra nisi sit amet sapien malesuada, non hendrerit arcu pellentesque.

Sample Content

Nam eget placerat justo. Suspendisse quis hendrerit nisl. Nullam eget malesuada dui. Phasellus auctor, justo eu euismod vestibulum, ex nisl mollis elit, ut efficitur mauris turpis ullamcorper nisl. Proin eleifend erat tellus, at feugiat mi pulvinar at.

Get in Touch

 • Address:
  ARINIO GROUP
  WZ-290,Plot No.-8, Commodo
  Aenean Cursus-100002

Powered by WordPress. Theme by Arinio