Námořnické pruhy

Tmavě modrá a bílá, právě tato kombinace vdechla pruhům ten správný odstín, který tak milujeme. V minulosti si proužky oblíbili námořníci, kteří je hrdě nosili na tričku a čepici. Dnes se tato nezapomenutelná kombinace přenesla i mezi obyčejné lidi, kteří hrdě nosí námořnické proužky snad na všech kouskách oblečení.

Trička, kalhoty i boty

Proužky jsme si oblíbili všichni. S oblibou je nosí ženy i muži, studenti i senioři. Nejčastěji proužky nosíme na tričku. Modro-bílá kombinace, ale i červeno-bílá, či černo-bílá, to vše je aktuálním, letním hitem. Nosí se vodorovné i svislé pruhy, tenké i tlusté.Platí zde ale jedno pravidlo, pruhy totiž všeobecně rozšiřují, chcete-li proto nějakou partii schovat, noste spíše vodorovné pruhy, nebo je úplně vynechejte a vsaďte na doplňky v podobě bot, či kabelky.
A co vy? Máte námořnické pruhy ve vaší prostorné vestavěné skříni Praha?

Comments are closed.

About Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet purus rutrum, vestibulum urna a, elementum nulla. Etiam pharetra nisi sit amet sapien malesuada, non hendrerit arcu pellentesque.

Sample Content

Nam eget placerat justo. Suspendisse quis hendrerit nisl. Nullam eget malesuada dui. Phasellus auctor, justo eu euismod vestibulum, ex nisl mollis elit, ut efficitur mauris turpis ullamcorper nisl. Proin eleifend erat tellus, at feugiat mi pulvinar at.

Get in Touch

  • Address:
    ARINIO GROUP
    WZ-290,Plot No.-8, Commodo
    Aenean Cursus-100002

Powered by WordPress. Theme by Arinio