Odjakživa

Na tom není nic divného, že s rozvojem sportu tělesné kultury člověka se odjakživa objevovaly pomůcky a zařízení, které měly člověku dopomoci k vyšším výkonům a lepším výsledkům. Odedávna se objevovaly jak pomůcky povolené a přijímané, stejně jako pomůcky nepovolené. Už v antice byly zaznamenány podvody během olympijských her. A co teprve podvody nezaznamenané

Pokrok ve výkonnosti

Teprve však s rozvojem výkonnostního a později profesionálního vrcholového sportu, přišly problému jiného charakteru. A nemáme na mysli jen doping. Stále trénovanější jedinci měli tolik síly, že ji nebylo možno efektivně přenést na dráhu, do nářadí, hracích pomůcek. Zrodily se tak pomůcky jako silniční tretry, tlakové dresy, chrániče, speciální sportovní obleky, bandáže, tejpy.

Comments are closed.

About Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet purus rutrum, vestibulum urna a, elementum nulla. Etiam pharetra nisi sit amet sapien malesuada, non hendrerit arcu pellentesque.

Sample Content

Nam eget placerat justo. Suspendisse quis hendrerit nisl. Nullam eget malesuada dui. Phasellus auctor, justo eu euismod vestibulum, ex nisl mollis elit, ut efficitur mauris turpis ullamcorper nisl. Proin eleifend erat tellus, at feugiat mi pulvinar at.

Get in Touch

  • Address:
    ARINIO GROUP
    WZ-290,Plot No.-8, Commodo
    Aenean Cursus-100002

Powered by WordPress. Theme by Arinio