Pořiďte si garnýže podle Vašeho vkusu

 • 05, 19, 2019
 •   
 •  Nezařazené 
 • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pořiďte si garnýže podle Vašeho vkusu

Co byste řekli na zbrusu nové garnýže? Sledujete přece módní trendy. Líbí se vám římské rolety, paravány, japonské stěny nebo žaluzie den a noc? Chtěli byste něco z toho mít doma, na chalupě, ve firmě, ve škole? Že si to neumíte představit? A víte, co je to vizualizace?
Dříve bývaly doménou pokojů klasické dřevěné garnýže přes celou stěnu a hodně husté, vzorečkované nebo krajkové záclony. Potom ještě orámovat závěsem a mělo to být dle poslední módy.

Jdeme s dobou a s módou

Nové svěží trendy jsou díky bohu poměrně odlišnější a také odvážnější. Garnýže už nejsou to, co bývaly, ale sestávají se z ozdobných konzol a záclonových tyčí, vyráběných z nejrůznějších materiálů a v rozličných barvách. Nahlédněte do vzorníku a vyberte si podle svého gusta.

Comments are closed.

About Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet purus rutrum, vestibulum urna a, elementum nulla. Etiam pharetra nisi sit amet sapien malesuada, non hendrerit arcu pellentesque.

Sample Content

Nam eget placerat justo. Suspendisse quis hendrerit nisl. Nullam eget malesuada dui. Phasellus auctor, justo eu euismod vestibulum, ex nisl mollis elit, ut efficitur mauris turpis ullamcorper nisl. Proin eleifend erat tellus, at feugiat mi pulvinar at.

Get in Touch

 • Address:
  ARINIO GROUP
  WZ-290,Plot No.-8, Commodo
  Aenean Cursus-100002

Powered by WordPress. Theme by Arinio