Provádíme stavební činnost v oboru kanalizace

 • 07, 18, 2019
 •   
 •  Nezařazené 
 • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Provádíme stavební činnost v oboru kanalizace

Přicházíme vám nabídnout své služby. Čím se zabýváme? Vším, co souvisí s vaším potrubím. Jednou ze základním zásad je, že do něho nesmíte nic vhazovat. Ucpalo by se a mohlo způsobit havárii. Svým zákazníkům zdůrazňujeme, že i zde je nutná prevence. Nechejte si ho občas zkontrolovat. Zabýváme se i čištěním odpadu.

Pravidelně využíváme přenosné zařízení ROWO

Máte problémy se svou kanalizací? Tady není na co čekat, je nutné jednat. Volejte nebo přijďte. Posoudíme, o jak vážný případ jde. Pokud to bude zapotřebí, hned k vám vyjíždíme. Čištění odpadu zvládneme za pomocí přenosného zařízení ROWO. Funguje na principu vrtáku nebo šroubováku. Ucpávky se navrtají a poté vodou vyplatí. Jsme tady vždycky jenom pro vás.

Comments are closed.

About Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet purus rutrum, vestibulum urna a, elementum nulla. Etiam pharetra nisi sit amet sapien malesuada, non hendrerit arcu pellentesque.

Sample Content

Nam eget placerat justo. Suspendisse quis hendrerit nisl. Nullam eget malesuada dui. Phasellus auctor, justo eu euismod vestibulum, ex nisl mollis elit, ut efficitur mauris turpis ullamcorper nisl. Proin eleifend erat tellus, at feugiat mi pulvinar at.

Get in Touch

 • Address:
  ARINIO GROUP
  WZ-290,Plot No.-8, Commodo
  Aenean Cursus-100002

Powered by WordPress. Theme by Arinio