Tradice versus novoty

Tradiční čínský horoskop představuje ve srovnání s evropskými nepřekonatelně delší tradici a mnohem větší sumu zkušeností. Zatímco asijská, respektive konkrétně čínská astrologie se rozvíjí již bezmála dvanáct tisíc let, první astrologové se na území blízkého a středního východu objevili až o několik tisíc let později a rozvoj astrologie jako soustředěnější vědy se objevil ještě později.

Až řecká antika

Teprve řecká civilizace vedla k jejímu většímu rozvoji a od ní se dále přenesly její znalosti dále do středověké Evropy. Ta již byla ale v té době v područí křesťanské ideologie, ovlivňující do velké míry nejenom každodenní život, ale i veškeré bádání a zkoumání v nejrůznějších oblastech. Včetně astrologie. Proto se západní pojetí astrologie odlišuje od pojetí dálněvýchodního.

Comments are closed.

About Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet purus rutrum, vestibulum urna a, elementum nulla. Etiam pharetra nisi sit amet sapien malesuada, non hendrerit arcu pellentesque.

Sample Content

Nam eget placerat justo. Suspendisse quis hendrerit nisl. Nullam eget malesuada dui. Phasellus auctor, justo eu euismod vestibulum, ex nisl mollis elit, ut efficitur mauris turpis ullamcorper nisl. Proin eleifend erat tellus, at feugiat mi pulvinar at.

Get in Touch

  • Address:
    ARINIO GROUP
    WZ-290,Plot No.-8, Commodo
    Aenean Cursus-100002

Powered by WordPress. Theme by Arinio