Virtuální kancelář

Chcete zapůsobit na své významné zahraniční partnery a nevíte jak? Co je oslnit perfektně a vkusně zařízenou kanceláří v centru Prahy? Zdá se Vám to být dobrý nápad, ale bojíte se, že na to nemáte dostatek peněžních prostředků? Zkuste virtuální kancelář a určitě budete spokojeni.
Hledáte jak virtuální kancelář, tak sídlo firmy? Pak využijte našich zvýhodněných balíčků – EKONOM, PROMO, SÍDLO FIRMY, SÍDLO KANCELÁŘ a MOJE SÍDLO. Tyto balíčky se od sebe liší množstvím poskytovaných služeb, takže s i určitě vyberete to, co se pro Vás hodí.

Balíček SÍDLO EKONOM

Balíček EKONOM obsahuje virtuální kancelář a sídlo firmy v ceně na Praze 2 na Karlově náměstí. Samozřejmě si můžete dokoupit další služby. Platíte na 18 měsíců dopředu. Současná cena je 350 Kč/měsíc.

Comments are closed.

About Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet purus rutrum, vestibulum urna a, elementum nulla. Etiam pharetra nisi sit amet sapien malesuada, non hendrerit arcu pellentesque.

Sample Content

Nam eget placerat justo. Suspendisse quis hendrerit nisl. Nullam eget malesuada dui. Phasellus auctor, justo eu euismod vestibulum, ex nisl mollis elit, ut efficitur mauris turpis ullamcorper nisl. Proin eleifend erat tellus, at feugiat mi pulvinar at.

Get in Touch

  • Address:
    ARINIO GROUP
    WZ-290,Plot No.-8, Commodo
    Aenean Cursus-100002

Powered by WordPress. Theme by Arinio